Szkoła muzyczna New Art

Zajęcia artystyczne dla dzieci i dorosłych

Niemowlaki i szkraby

dla dzieci od 4 miesięcy do 3,5 lat
Zajęcia muzyczne z rodzicami dla najmłodszych (nawet kilkumiesięcznych!) dzieci, które wprowadzają w krainę muzyki i dźwięku.
Więcej

Balet i rytmika

DLA DZIECI OD 3 DO 8 LAT
Zajęcia taneczne, rozwijające gibkość, siłę, kondycję. Uczą płynności ruchów, gracji, koordynują sylwetkę. Balet (3 do 8 lat) to również uspołecznianie dzieci i rozwijanie umiejętności pracy w grupie. Rytmika (od 4 do 6 lat) to zajęcia muzyczno-taneczne jakich obecnie często brakuje w przedszkolach.
Więcej

Mała orkiestra

DLA DZIECI OD 4 DO 6 LAT
Mała orkiestra to zajęcia muzyczne dla dzieci od 4 do 6 lat, które wprowadzają w świat muzyki głównie za pomocą gry na dzwonkach (cymbałkach) oraz innych instrumentach perkusyjnych: kołatkach, grzechotkach, tamburynach, marakasach i bębenkach.
Więcej

Junior Music Course Yamaha

DLA DZIECI OD 4 DO 6 LAT
Celem Junior Music Course jest umożliwienie dzieciom zaśpiewania tego, co słyszą, zagrania tego, co śpiewają oraz tworzenia własnych utworów lub wyrażania ekspresji muzycznej przy pomocy instrumentów klawiszowych (keyboardów).
Więcej

Junior Step Fundamental Course Yamaha

DLA DZIECI OD 6 DO 8 LAT
Junior Step Fundamental Course (JSFC) został stworzony z myślą o dzieciach, które rozpoczynają naukę muzyki w wieku 6-8 lat poprzez grę na instrumentach klawiszowych (keyboardach) oraz śpiew.
Więcej

Nauka gry na instrumentach

DLA DZIECI OD 6 LAT I DOROSŁYCH
Gitara klasyczna, gitara elektryczna, keyboard, pianino, ukulele. Nauczanie odbywa się w grupach lub indywidualnie na bazie atrakcyjnych programów i repertuaru. Zajęcia muzyczne przeznaczone dla dzieci i dorosłych.
Więcej

Nauka śpiewu i zespół wokalny

DLA DZIECI OD 4 LAT I DOROSŁYCH
Podczas zajęć uczymy prawidłowej emisji głosu, oswajamy z mikrofonem w studio nagrań oraz na scenie. Przygotowujemy nagrania demo. Zajęcia śpiewu przeznaczone dla dzieci od 7 lat oraz dorosłych, zespół wokalny od 4 do 15 lat.
Więcej

Język angielski

DLA DZIECI DO 6 LAT
Zajęcia językowe i muzyczno-językowe prowadzone w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci do 2 roku życia oraz od 2 do 6 lat. od 2 lat. Połączenie zabawy, śpiewu, tańca i nauki języka.
Więcej

Zajęcia ONLINE

DLA DZIECI OD 4 LAT I DOROSŁYCH
Dla tych wszystkich, którzy są od nas daleko lub nie mogą do nas dojechać na zajęcia jesteśmy on-line
Więcej

Zapisz się na bezpłatną
lekcję próbną.

Wyślij formularz
Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapisy i informacje o zajęciach

    `