Balet i rytmika

Balet

DLA DZIECI OD 3 DO 8 LAT

Tradycyjny i nowoczesny balet kształtuje sylwetkę oraz prawidłowe nawyki związane z postawą i ruchem ciała. Zajęcia odbywają się w sali taneczno-baletowej z lustrami i drążkami do ćwiczeń oraz z dobrym nagłośnieniem. Efekty pracy z dziećmi prezentujemy na koncertach i pokazach artystycznych, co gwarantuje niezapomniane wrażenia dla rodziców i chwile wzruszeń dla wszystkich widzów.

Rytmika

DLA DZIECI OD 4 DO 6 LAT

Istotą naszych zajęć jest odtwarzanie przebiegu muzycznego za pomocą ruchów ciała, poprzez taniec, śpiew, grę na instrumentach, improwizację ruchową oraz instrumentalną. To przede wszystkim nauka przez wspólną zabawę, która prowadzona jest tak aby zdobywanie wiedzy kojarzyło się dziecku z przyjemnością.

Rytmika to podstawa muzyczna obowiązkowa dla każdego dziecka, która obecnie poprzez reformę szkolnictwa zanikła w prawidłowej formie w wielu przedszkolach. My to nadrabiamy! Realizujemy cele wychowania muzycznego i ogólnego, oparte na zrozumieniu tkwiącej w dziecku potrzeby ruchu oraz aktywności, a więc wychowaniu przyszłego odbiorcy muzyki (a często jej wykonawcy i twórcy), wrażliwego nie tylko na sztukę, lecz także samodzielnego, inteligentnego, aktywnego oraz sprawnego fizycznie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

Zapisy i informacje o zajęciach

    `